Neden DALLIXA'yı Tercih Etmelisiniz?

Bu üründe kullanılan norbimatoprost, saç folikülünü büyüme evresi (anagen) boyunca daha uzun süre tutarak saç uzamasını artırır. Aynı zamanda bu kombinasyon, ince saç tellerini kalınlaştırır ve pigment üretimini uyarak saçın koyulaşmasına yardımcı olur.

SAÇ DÖKÜLMESİNİN NEDENLERİ

Saç dökülmesi birkaç farklı türde olabilir; bazıları yaygın iken bazıları daha nadir görülür ve her birinin altında farklı nedenler bulunur. Alopesi, bağışıklık sisteminin saç foliküllerini hedef alarak saçın boyutunu azaltmasına, büyümesini yavaşlatmasına veya tamamen durdurmasına neden olan bir tür otoimmün bozukluktur. Tetikleyicileri çevresel ve genetik faktörlerin kombinasyonunu içerir. Saç dökülmesinin başlıca nedenleri arasında Diyet, bazı ilaçlar, Hastalıklar, Hormonal değişiklikler, Stres, Genetik faktörler, İlerleyen yaş, Androjenetik alopesi, Saç foliküllerinin erkek cinsiyet hormonlarına (androjenler) aşırı duyarlılığı vb. yer alır.

HAKKIMIZDA

Bu losyon, tamamen su bazlı bir formülasyona sahiptir ve dünyadaki en yüksek bilimsel başarılar kullanılarak tasarlanmış olup saç derisiyle en yüksek uyumluluk sağlar.

SAÇ DÖKÜLMESİ KARŞITI

SAÇ GÜCÜ

KOYU SAÇ

SAÇLARIN YENİDEN BÜYÜMESİ

canada flag
KANADA FORMÜLASYONU
project

SU BAZLI TEKNOLOJİ ELİNİZDE. SU BAZLI TEKNOLOJİ ELİNİZDE.